Kobieca i klasyczna odzież

KOTONO

Zaczęliśmy od poszukiwania najlepszych materiałów, których dotyk będzie delikatnym muśnięciem dla Twojej skóry. Nasze kolekcje ubrań tworzymy lokalnie, dzianiny i tkaniny, z których szyta jest odzież Kotono posiadają certyfikat Oeko Tex® Standard 100. Szyjemy z myślą o tym abyś mogła łączyć nasze rzeczy, z różnych kolekcji. Tworząc krótkie serie produktów unikamy nadprodukcji. Nasze produkty pakujemy wyłącznie z użyciem papieru i tektury.

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Skontaktuj się z nami. Staramy się odpowiadać tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

E : kotono@kotono.pl

Poza sukienkami, znajdziesz u nas wygodną odzież domową. Jak tylko przekonasz się jak delikatne dla Twojej skóry są nasze piżamy, będą z Tobą nie tylko nocą. Przypuszczamy, że nasze koszule nocne pozostaną z Tobą na całe dnie.
Kotono
Pomysł na stworzenie marki odzieżowej wypływa z pasji i marzeń o robieniu w życiu tego, co sprawia mi radość. Chcę stworzyć miejsce w sieci z produktami starannie zaprojektowanymi i dobranymi do oczekiwań klientów. Szyjąc i projektując ubrania i akcesoria w Polsce, jestem w stanie zagwarantować klientom najwyższą jakość produktów. Wszystko po to aby produkty sprzedawane przez Kotono były połączeniem komfortu i niebanalności.
Kotono
Nie posiadasz konta?

Rejestracja

Nie można zarejestrować
X