Koszt i termin dostawy oraz metody płatności

Zamówienia złożone na naszej stronie wysyłamy za pośrednictwem:

  • Kurier – 15,00 zł – Kurier doręczy Twoje zamówienie pod wskazany adres w ciagu 48h od nadania przez nas przesyłki, dotyczy przesyłek wysyłanych na terenie Polski. Koszty dostawy produktów poza granice Polski są wskazywane klientowi na stronach sklepu Internetowego w trakcie składania zamówienia.
  • Poczta Polska – 15,00 zł – ta metoda dostawy dotyczy wyłącznie produktów wysyłanych na terenie Polski.

Dostępność produktów i ich wysyłka:

  • Wszystkie produkty dostępne na stanie magazynowym (informacja znajduje się przy każdym produkcie), wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności.
  • Istnieje możliwość zamówienia produktów, które zostały wyprzedane – przy każdym produkcie jest określony czas realizacji zamówienia – jeśli produkt jest niedostępny.
  • Wartości stanów magazynowych bywają bardzo dynamiczne. Może zdarzyć się iż w momencie złożenia zamówienia chwilowo nie dysponujemy wybranym przez Ciebie produktem. W takiej sytuacji skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię o ewentualnym wydłużeniu czasu realizacji.

Metody płatności:

  • Przelewy24 – płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl – po zaksięgowaniu wpłaty, zamówienie zostaje przekazane do realizacji.
  • Przelew tradycyjny – po dokonaniu płatności, oraz zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie zamówienie trafia do realizacji. Pamiętaj, że masz 3 dni robocze na opłacenie zamówienia, jeśli nie dokonasz płatności w tym terminie, zamówienie zostanie anulowane.
Dane do wpłat na konto bankowe:
KOTONO Paulina Caputa
Wola Mędrzechowska 45, 33-221 Mędrzechów
Nr konta: 78 1950 0001 2006 0094 2388 0002
Tytuł przelewu: Numer zamówienia (otrzymany drogą e-mail)
Nie posiadasz konta?

Rejestracja

Nie można zarejestrować
X